KÜÇÜKÇEKMECE KENT KONSEYİ 15. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI’NI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRDİ!

Kente ilişkin temel stratejilerin ve faaliyet planlarının belirlenmesinde ve tüm kenti kapsayan ortak bir aklın oluşturulmasına büyük katkılar sağlayan Küçükçekmece Kent Konseyi 15. Olağan Genel Kurulu toplandı.

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen kurul toplantısına, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Başkan Yardımcıları ile birlikte Kent Konseyi Başkanı Mustafa Aydın, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

Kent konseyini bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaları için tebrik eden İlçe Kaymakamı Harun Kaya, “Kent Konseyi’nde her zaman kadından ve mazlumdan yana bir anlayış hakim olmalı.”diye konuştu.

Küçükçekmece için kent konseyinin çok önemli olduğunu belirten Temel Karadeniz ise konuşmasında, “Kent Konseyimizin yeni döneminin hayırlı olmasını diliyorum.”dedi. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Karadeniz, Küçükçekmece ilçesiyle alakalı çözüm önerilerini anlattı.

Kent Konseyi Başkanı Mustafa Aydın ise yaptıkları çalışmaları katılımcılarla paylaştı. Konseyde projeler ve faaliyetler halkın bilgisine sunularak, Küçükçekmece halkının görüş ve önerileri dinlendi.

_Z5B8334
_Z5B8358
_Z5B8465

You may also like...